Gyvenime turime būti atsargūs

Sėkmės durys , tai mūsų didesnės galimybės. Norėdami turėti didesnę įtaką derybose, tuomet dažniausia turime pasirinkimą tarp garbingo ir nešvaraus žingsnio, kada galima per aplinkos artimuosius žmogui sukelti amnestija arba tiesiog protingai iš laviruoti, jog paklustų , nes priešingu atveju, jeigu yra didelė įtaka, kuri nėra naudinga, tuomet reikia pasirinkti brutalius žingsnius, kurie sustabdo įtakos poveikį. Nešvariame biznyje tas dažnai galioja, kaip auksinė taisyklė, jeigu tu neklausai, tai tuomet gal išgirsi aukštesnio žodį. Kiekvienas mūsų pasirenkame savo gyvenimą tokį , kokį norime turėti. Tačiau reikia suprasti nekaltininant kitų, kad mūsų gyvenimas lyg muziejus, kuriame visi kovojame dėl didesnių galimybių tik pasirenkame skirtingas taisykles ir politiką.

Daugelis norime laimėti, tai apie ką galvojame dažnai. Tačiau ne visada pavyksta, nes trūksta užsispyrimo, kodėl? Sakoma, kad mažai noro, bet ar tiesa, kad viskas priklauso nuo mūsų noro , kai nenoras pripučia balioną, o mūsų valia ir kantrybė. Taigi, krepšininkui ar boksininkui reikalingas noras? Jiems pirmiausia reikia žinoti save ir priešininką, paskiau pozicijas iš kurių atliekamas veiksmas. Todėl visiems mums reikalingas paprastas atsakymas, kodėl man reikia ir kuo giliau bus atsakyta, tai tuo labiau mūsų motyvacija atsispindės darbe. Daugelis norime pergalės ar tiesiog kažko, kas mumis imponuoja, bet neužtenka noro, tam reikia darbo, kad būtų galima išpildyti didžiausius norus.

Kiekvienas mūsų galime išpildyti, tai kas mūsų širdyse tik reikia atitinkamai dėti pastangas ir stengtis, jog pasiektume savo tikslą . Visi galime tik reikia pastangų ir to mažo noro. Juk sakoma, kad vienas procentas talento, o devyniasdešimt devyni didelio darbo. Daugelis mūsų turime galimybes, tačiau kartais kažkas mumis užmigdo ar tiesiog užhipnotizuoja. Jaunimo tarpe , tai meilės ar gilus išgyvenimai daro didesnę įtaką, o suaugusiems , tai tas pats , tačiau iki tam tikro laiko, nes yra pas kiekviena žmogų maksimalizmas , kuris silpsta arba kitų būna atimtas, nes nesaugojame. Norėdami apsisaugoti privalome žinoti, kam galime save aukoti ir dėl ko, kadangi ne visi kartais nori kitus suprasti ar pateisinti, nes kiekvienas esame šitame nuostabiame gyvenime pavergti savo poreikių. Norėdami išpildyti didesnius lūkesčius privalome stebėti, kas kinta ir kokie skirtumai gali mums padėti naudingiau investuoti

Taigi, kad ir kokie mūsų lūkesčiai gyvenime būtų svarbiausia žinoti , būtent ką galime rinktis, nes mums svarbiausia turėti , tai kas įmanoma.

Dažai gyvenime padeda nuspalvinti kitų požiūrį ir santykį į visuomenę, kuriuose daugelis manipuliuojame dažų spalvomis, kurios suteikia mums daugiau, nei galime tikėtis.