Kas per „dalykas“ tos e-cigaretės?

E-cigaretės dar kitaip vadinamos švariosiomis arba naujosiomis cigaretėmis. Elektroninės cigaretės mums padeda sumažinti tabako kiekį ir net atsisakyti žalingo įpročio. Jeigu norime senus įpročius pakeisti į naujus, tuomet privalome žinoti, kiek galime laimėti gyvenimo kokybės . Ar laimėdami gyvenimo kokybę būsime efektingi ir sėkmingi savo gyvenime?

Kodėl ne rūkydamas būsiu protingesnis? Gal galiu rūkyti elektronines cigaretes prie draugų , kurie taip pat rūko, tuomet rodysiu tinkamą pavyzdį ir pats nesugrįšiu prie tabako įpročių, kurie nepadeda sutaupyti gyvenimo energijos ir nesuteikia sveikatos.

Kada mūsų protas pavargsta nereikia savęs apgauti, juk nesame vaikai , tad kad ir parūkysime , bet vis tiek pasijaus neigiamos pasekmės , nes protas bus per vargias , tuomet nervų sistema tampa jautresnė ir labiau sudirgusi, o kada žmogus nekontroliuoja savęs, tuomet ji kažkas kontroliuoja arba tiesiog tampa aplinkybių auka. Kad to išvengtume turime žinoti , kokie būtent sprendimai padės pasiekti teisingesnius sprendimus, kurie nebus tokie baisus ar vedantys į aklavietę. Rūkymas gali būti ir kita forma išreikštas, tai pinigai, laimėjimai, sportas, pramogos . Juk galima įsivaizduoti , kad rūkome pinigus arba priešingai pinigai auga , kaip kas norime. Todėl svarbiausia mokėti tinkamai atskirti sprendimų laimėjimus, kad negaišintume savo laiko ir eitume toliau į priekį. Kam važiuoti mažesniu greičiu, jeigu galima važiuoti didesniu ir dar greičiau pasiekti rezultatą.