Kreditai internetu: greita ir paprasta

Kreditai internetu dažniausiai imami, kai pritrūksta pinigų belaukiant atlyginimo iš darbovietės. Jie dažniausiai gelbsti, kai pritrūksta šimto ar kelių šimtų litų. Tai iš tiesų patogu – nereikia “susiveržti diržų” ir turėti pinigų tiek, kiek esate įpratę.

Žinoma, kreditai internetu mažai pagelbės, jei jums pritrūksta pinigų nuolat. Pasvarstykite, galbūt derėtų mažinti išlaidas ar įsigyti kreditinę kortelę. Vis dėlto, švenčių ar atostogų metų pinigų gali pritrūkti bene visiems. Kam laukti, jei galite tiesiog pasiskolinti? Daugumos žmonių, ėmusių kreditą internetu, atsiliepimai teigiami: tiesiog pasiskolini, ir grąžini, kai gauni atlyginimą. Kreditai internetu dažniausiai teikiami 18 metų sulaukusiems Lietuvos Respublikos piliečiams, tačiau kai kurios kreditų bendrovės reikalauja, kad asmuo, norintis gauti kreditą internetu, būtų bent 21 metų amžiaus. Nedirbantiems studentams kreditai paprastai nesuteikiami – asmuo turi būti dirbantis ir gauti stabilias pajamas. Kartais reikalaujama, kad dabartinėje darbovietėje būtų išdirbta bent tris mėnesius – taip apsidraudžiama nuo galimo nemokumo.

Asmuo, norintis gauti kreditą internetu, turėtų užsiregistruoti kredito bendrovės internetiniame puslapyje bei užpildyti asmeninius duomenis (dažniausiai prašoma nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, darbovietę, darbovietės adresą, mėnesines pajamas bei turimus finansinius įsipareigojimus). Visi asmeniniai duomenys tikrinami, todėl meluoti nederėtų. Kitas žingsnis – banko sąskaitos numerio patvirtinimas, tad teks pervesti centą, rečiau – litą, į kreditoriaus sąskaitą (pinigai bus pervedami į tą sąskaitą, iš kurios mokėjote simbolinį mokestį). Pasirinkite, kokią sumą norite pasiskolinti, ir laukite, kol kredito bendrovės darbuotojas su Jumis susisieks ir pateiks atsakymą dėl kredito suteikimo. Taip pat teks patvirtinti, kad sutinkate su kreditoriaus pateiktomis kredito suteikimo sąlygomis – nepamirškite ir nepatingėkite perskaityti sutartį. Jei kils neaiškumų, kreipkitės į bendrovės konsultantą – geriau žinoti daugiau nei vėliau gailėtis dėl savo neapdairumo. Sutarties nereikės pasirašyti – tiesiog patvirtinsite pažymėdami varnele, kad su sutarties sąlygomis sutinkate.

Kreditai internetu nesuteikiami asmenims, jei jie turi pradelstų įsiskolinimų, tačiau, jei kreditas Jums buvo suteiktas, nepamirškite, kad turėsite jį grąžinti laiku, priešingu atveju Jūs galite būti įtraukiami į skolų administravimo duombazę, o tai gali Jums sutrukdyti pasiskolinti ateityje – šios duombazės įrašus paprastai mato visos kreditų bendrovės, bankai, įmonės, teikiančios paslaugas išsimokėtinai. Gerai įvertinkite, ar tikrai įstengsite grąžinti kreditą laiku, nes tai gali atsiliepti ateityje. Vėluojant kreditą grąžinti kelias dienas, paprastai skaičiuojami delspinigiai, o tik ilgiau uždelsus duomenys perduodami į skolų administravimo bazę. Vis dėlto nederėtų žaisti su ugnimi ir stengtis kuo greičiau vykdyti įsipareigojimus.

Kreditai internetu suteikiami iš tiesų labai greitai: Jūsų duomenys kredito bendrovės darbo metu patikrinami vos per kelias minutes, o visas procesas: nuo registracijos iki kredito pervedimo užtruks ne daugiau nei pusvalandį! O kiek laiko užtruktumėte, sukdami galvą, iš ko pasiskolinti?