Viskas apie dviračių balnelius

Sportas juk yra labai šaunu. Minant dviračio pedalus galima gauti labai daug teigiamų emocijų, stimuliuojamas visas organizmas, po darbo dienos pavargę raumenys vėl įgauna tinkamą tonusą. O kiek gi nuostabių įspūdžių palieka kiekvienas pasivažinėjimas. Ir labai svarbu tai, kad šis pasivažinėjimas būtų patogus, kad jokie nepatogumai jūsų neblaškytu. Labai svarbi patogumo dalis yra dviračių balneliai. Net ir labai žinomų gamintojų dviračiai turi standartinę komplektaciją, o kiekvienas dviratis turi savo individualias ypatybes. Todėl norint patogiai važiuoti yra būtinas lengvas dviračio tiuningas. Skausmas nuo balnelio gali sugadinti puikų pasivažinėjimą dviračiu. Net ir nedidelį nelygumai gali atrodyti kaip pasivažinėjimą su biliardo kamuoliu, toks nepatogumas jums gali sukelti skausmą. Daugelis medicinos ekspertų mano, kad skausmas nuo balnelio yra sukeliamas odos bakterijų. Dėl suprantamų priežasčių dviračio balnelis tai yra individuali dalis nuo kurios priklauso važiavimo patogumas. Šiuo metu egzistuoja jau ne viena balnelių rūšis. Be to, galima pastebėti, kad kuo geresnis ir profesionalesnis yra dviratis tuo siauresnis bus balnelis. Galima įsigyti dviratį, kuris turi odinį balnelį, tai yra labai panašus variantas į senus. Turint tokį balnelį reikės nuvažiuoti ne vieną kilometrą, kad jis taptų tikrai patogus. Taip pat tokie daiktai reikalauja reguliarios priežiūros.

Dviračių balneliai gali būti odiniai arba gaminami naudojant sintetines medžiagas. Labai dažnai jie dar yra vadinami anatominiais. Turi įvairų storį tokiose vietose, kuriose jis yra labiausiai reikalingas. Kai pasirinksite balnelį stebėkite koks yra jo aukštis. Jei balnelis yra sumontuotas labai aukštai tokiu atveju jūsų kojoms reikės labai pasistengti, kad pasiektu pedalus. Svarbiausia pasirinkite jums tinkamą dviračio balnelį, kadangi tai yra labai svarbus pasirinkimas. Labai platus balnelis gali pritrinti vidinę šlaunų pusę. Labai siauras balnelis neužtikrins tinkamo dubens kaulų palaikymo. Balnas, kuris turi storą kamšalą gali sukurti nereikalingą spaudimą. Geriausias būdas pasirinkti balną tai mėginti. Jei dviračio balnelis jums kategoriškai netinka dažniausiai jį galima grąžinti ten kur jūs jį pirkote. Patogumas visiems žmonėms yra sąlyginis klausimas ir jis yra suvokiamas skirtingai. Tačiau svarbiausia yra suprasti, kad tai nėra priemonė, kuri yra skirta išlaikyti jūsų svoriui. Visų pirma , balnelis yra sukurtas tam, kad palaikytų dalį jūsų svorio, kita krūvio dalis atitenka jūsų kojoms, tai yra pedalams ir dalinai rankoms, tai yra vairui. Tuo pačiu pavargdami jūs nuolat suglebsite ant balno. Štai tada ir atsiranda įvairiausios pretenzijos šiai dviračio detalei. Atitinkamai jūs norėsite užsakyti geresnį balnelį, kuris bus minkštesnis ir platesnis. O ar jūs žinote, kad jei minkščiau tai nereiškia, kad bus geriau, tai galima pasakyti ne tik apie dviračių balnelius. Taigi jums reikėtų sužinoti kelis faktus.

Video apie tai youtube:

Kai yra pasirenkami dviračių balneliai būtinai reikia įvertinti tai koks yra jo plotis, kadangi nemalonūs skausmai važiuojant atsiranda, kai yra veikiami jautrūs audiniai, kurie yra tarp kaulų. Jei jūsų balnas yra nepakankamai platus, tokiu atveju kaulai bus ne ant balno ir visi ne nepatogumai pereis į minkštus audinius, o jei jis yra pakankamai platus jums taip pat gerai nebus, kadangi jūsų oda bus nutrinta. Kalbant apie dviračio balnelio kietumą ir vientisumą reikėtų atkreipti dėmesį, kuo minkštesnis balnelis tuo daugiau porolono yra balnelio viduje ir tuo daugiau jis išlinks pagal jūsų svorį. Tokie minkšti balneliai gali sukelti labai daug nepatogumų keliaujant į ilgas keliones. Taigi reikia rinktis aukso viduriuką.